Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Naszą podstawową działalnością jest szeroko pojęty kolportaż ulotek / materiałów marketingowych. Począwszy od ulotek poprzez gazetki reklamowe, a skończywszy na próbkach produktów.

Zawód ten uprawiamy z powodzeniem już od ponad dwudziestu lat i nie ukrywamy, że wykonujemy go z satysfakcją i zadowoleniem. Kolportaż nie ma przed nami tajemnic i dzięki ogromnemu doświadczeniu jakim dysponujemy jesteśmy w stanie służyć cennymi radami, którymi chętnie dzielimy się z naszymi zadowolonymi Klientami. Kampanie przygotowane z największym pietyzmem, pozwalają dotrzeć do potencjalnych odbiorców usług naszych Klientów, dzięki czemu kampanie przeprowadzane z naszą firmą są niezwykle efektywne.

W zakresie obszarów jakie obsługujemy znajdują się osiedla bloków mieszkalnych zarówno zamknięte (często z ochroną) jak i otwarte, oraz osiedla z zabudowie jednorodzinnej. Przekazane do dystrybucji materiały dostarczamy do skrzynek pocztowych oraz do specjalnie do tego przeznaczonych miejsc.

Jak działamy?

 • Ustalamy z Klientem obszar w którym ma zostać przeprowadzona kampania reklamowa
 • Przedstawiamy wolumen materiałów marketingowych niezbędny do realizacji zlecenia
 • Ofertujemy nasze usługi z określeniem czasookresu potrzebnego do rzetelnego wykonania zlecenia (projekty graficzne, druk, insert, kolportaż, transport)
 • Podpisujemy umowę o współpracy
 • Przyjmujemy do realizacji zlecenie
 • Realizujemy
 • Przesyłamy raport z przeprowadzonej dystrybucji i rozliczamy zlecenie

Dla wygody naszych Klientów wprowadziliśmy dodatkowe usługi mające na celu kompleksowość działań od fazy projektu do finalnej fazy dostarczenia materiałów odbiorcom

 • Projekty graficzne materiałów
  Posiadamy własny dział kreatywny obejmujący doświadczonych grafików, którzy specjalizują się w projektowaniu materiałów reklamowych: ulotek, gazetek, katalogów, folderów firmowych. Dla naszych klientów oferujemy przystępne ceny kreacji materiałów do kolportażu.
 • Wysokiej jakości druk
  Współpracujemy z najlepszymi polskimi drukarniami, które oferują naszym klientom wysokiej jakości druk w bardzo rozsądnych cenach. Druk realizowany jest na najnowszych maszynach poligraficznych, które poradzą sobie nawet z najbardziej niestandardowymi wymaganiami naszych klientów.
 • Transportowanie i magazynowanie
  Flota naszych samochodów, prowadzona przez gotowych w każdej chwili kolporterów oraz nasze magazyny czekają na Państwa materiały i działania. Jeśli jeszcze z nami nie współpracujesz, zapytaj nas o najlepszą dla siebie ofertę.
 • Audyt jakości kolportażu
  Wprowadziliśmy do swojej oferty kontrole zewnętrzne dla firm, które mają niski poziom zaufania dla zleconego kolportażu i chciałyby sprawdzić jakość dostarczenia materiałów reklamowych. Nasz kontroler sprawdzi to dla Państwa firmy i sporządzi raport skuteczności.

Szukasz zaufanego partneranajwyższej jakościskutecznych działańfachowej porady dla swojej firmy?

Profesjonalna konsultacja

Z nami stworzysz solidny fundament swojej firmy. Nie musisz się znać na kolportażu. Wyjaśnimy Ci wszystko. Wspólnie ustalimy rejony i jak osiągnąć cele Twojej firmy.

Jakość ponad wszystko

Robimy to, Co przybliży Cię do sukcesu. Naszą domeną jest jakość i skuteczność aby Twoja kampania przyniosła Twojej firmie jak najlepsze efekty.

Czas to pieniądz

Wszyscy się chwalą. My działamy. Działamy szybko i konkretnie więc jeśli jesteś zdecydowany, skontaktuj się z nami, przedstaw swoje cele i wymagania.

Rozsądne ceny

Pomagamy Twoim pieniądzom się rozmnożyć. Tylko klient, który jest zadowolony z efektów będzie naszym partnerem na lata. Wiemy to!

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com